Częste pytania i odpowiedzi

Jakie warunki muszę spełnić aby otrzymać pożyczkę?

- Być w przedziale wiekowym 20-70 lat
- Posiadać aktywny numer telefonu, oraz adres e- mail
- Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych
- Posiadać obywatelstwo Polskie i ważny Dowód Osobisty
- Posiadać adres zamieszkania na terenie Polski
- Posiadać pozytywną historię w bazach dłużników Biura Informacji Gospodarczej
- Dokonać poprawnej rejestracji na naszej stronie oraz złożyć wniosek o pożyczkę

Jak postępować, aby złożyć wniosek o Pierwszą pożyczkę?

Wybierz na stronie głównej kwotę pożyczki oraz ilość dni. W następnym kroku zweryfikuj swoje dane wybierając jeden spośród trzech dostępnych sposobów: automatyczna weryfikacja za pomocą systemu Kontomatik, tradycyjny przelew bankowy, lub czek GIRO. Po dokonaniu weryfikacji oczekuj na decyzję.

W jakim czasie otrzymam pieniądze na swoje konto bankowe?

Pieniądze przelewane są do 15 minut od momentu otrzymania pozytywnej decyzji. Jeżeli posiadasz konto w jednym z tych banków: Alior, Millenium, PKO BP, Pekao SA, Santander BP, mBank, Getin Bank,Bank Pocztowy, BGZ BNP Paribas, pieniądze wpłyną na Twoje konto natychmiast. Klienci banków innych niż wyżej podane, otrzymają środki zgodnie z sesją międzybankową, przy czym maksymalny czas, to jeden dzień roboczy.

O jaką maksymalną kwotę mogę wnioskować ?

W przypadku pierwszej pożyczki, możesz otrzymać nawet 1500 zł. Maksymalna kwota jaką proponujemy wynosi 3000 zł. Jest to kwota, którą możesz pożyczyć już za drugim razem.

Jak oraz kiedy dowiem się o decyzji w sprawie pożyczki?

Po przeanalizowaniu Twojego wniosku, decyzja zostanie niezwłocznie wysłana na Twój numer telefonu podany podczas rejestracji. Pamiętaj również, że wniosek może zostać rozpatrzony tylko wtedy, kiedy proces rejestracji zostanie ukończony.

Czy muszę posiadać swój indywidualny rachunek bankowy?

Nie, w przypadku braku konta w banku, możesz odebrać pieniądze w dowolnym oddziale Poczty Polskiej. Podczas weryfikacji wybierz metodę GIRO.

Co to jest czek GIRO?

Czek Giro jest to jeden z systemów weryfikacji, pozwalający na wypłatę gotówki w każdej placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego i jest to idealne rozwiązanie dla osób nieposiadających kont bankowych. Aby skorzystać z tej możliwości podczas składania wniosku lub rejestracji wybierz „Wypłata pożyczki za pomocą czeku GIRO”.
Po otrzymaniu decyzji w sprawie pożyczki na Twój numer telefonu oraz adres e-mail zostanie wysłana instrukcja oraz dane umożliwiające wypłatę pieniędzy. Środki możesz odebrać w dowolnej placówce na terenie Polski. Do zweryfikowania Twojej tożsamości będzie potrzebny jedynie dowód osobisty.

Co to jest Kontomatik?

Kontomatik, to system pozwalający na automatyczną weryfikację, dzięki czemu możesz szybko i wygodnie potwierdzić dane na podstawie informacji pochodzących z rachunku bankowego. Przy użyciu tej metody nie musisz posiadać środków na koncie, a dzięki najnowocześniejszej technologii dane są bezpieczne. Aby móc skorzystać z tej metody, podczas weryfikacji wystarczy zalogować się do swojego konta bankowego na naszej stronie, a reszta procesu odbędzie się automatycznie.

Czy otrzymam pożyczkę posiadając zadłużenie w którejś z baz dłużników?

Sprawdzamy takie bazy jak BIK, BIG, KRD oraz ERIF. Jeżeli posiadasz negatywny wpis w którejś z powyższej instytucji, wniosek zostanie rozpatrzony negatywnie.

Moje dane uległy zmianie, co zrobić?

W przypadku zmiany danych osobowych, możesz skontaktować się z nami pod adresem email info@fastero.pl.

Dlaczego odmówiono mi pożyczki?

Pożyczki przyznawane są na podstawie zdolności kredytowej Klientów oraz według wewnętrznych procedur firmy. Odmowa przyznania pożyczki spowodowana jest również niespełnieniem warunków, a w szczególności jeżeli:

-Nie spełniasz kryterium wieku
-Posiadasz zadłużenie w bazach dłużników
-Nie masz własnego numeru telefonu oraz adresu e-mail
-Wypełniony wniosek o pożyczkę zawiera błędy

Szybka pożyczka na dowolny cel

Wypełnij wniosek i ciesz się dodatkową gotówką!

Kwota dostępna przy kolejnej pożyczce
Jaką kwotę chcesz pożyczyć?
1500
Na jaki okres?
30 dzień
Wnioskowana Kwota:
1500
Łączna kwota do zwrotu:
1500
RRSO
0%
Prowizja
0
Termin płatności:
28.08.2019
Złóż wniosek Formularz informacyjny